HAZIRLIK EĞİTİMLERİ SÖZLEŞMESİ

  1. Online Hazırlık grup dersleri Imat hazırlık 92 ders, mimarlık hazırlık eğitimleri 80 ders ve diğer hazırlık eğitimleri ise 60 dersten oluşmaktadır. her ders 45 dakika sürmektedir. Her hazırlık eğitimlerinde öğrencilerin durumlarını görebilmek giriş sınavlarına daha iyi sekilde hazırlanmaları amacı ile online deneme sınavları yapılacaktır.
  2. Eğitim başlamadan ödeme yapılmalıdır, dersler başladıktan sonra ücret iadesi kesinlikle yapılmaz, online grup ders ödemeleri hiçbir şekilde özel derslere çevrilemez.öğrenci kayıt olduktan dersler 1 hafta önce iptal etme talebinde bulunursa o zaman %15 kesinti yapılarak katılımcıya geri iade edilir. Yalnız eğitimlere başladıktan sonra sınıf sayısına göre hazırlık eğitimleri düzenlendiğinden geri iadesi mümkün değildir.
  3. Öğrenci mücbir sebeplerle derslere devam edemeyeceğini idareye yazılı olarak bildirmek koşulu ile, bildirim tarihinden itibaren katılamadığı dersleri bir sene içerisinde açılacak başka bir sınıfta kullanabilir. Sadece öğrencinin kendisi tarafından kullanılabilecek ders hakkını,kurs idaresinden talep edebilir.
  4. Açılacak online eğitim sınıflarımızdan herhangi birine yeterli sayıda öğrenci kaydı yapılmadığı takdirde planlanmış kursun açılış tarihini erteleme veya iptal etme hakkı saklıdır.en az 4 kişilik sınıflar eğitimlerine devam edebilirler. Bu durumda öğrenci, tercihine göre kursa başka bir tarihte başlayabilir veya ödenen parası tamamen iade edilir.Online hazırlık eğitimlerinin ders materyalleri pdf olarak öğrencilere gönderilecektir.
  5. Hazırlık eğitimlerinde öğrencinin kayıt olduğu sınıfta öğretmen değişikliği yapma ve gerekli durumlarda dersleri erteleme hakkını saklı tutar. Ertelenen dersler eğitim programı sonuna eklenir dolayısı ile herhangi ders kaybı yasanmaz.sadece kurs bitiş süresi uzar.
  6. Kursiyerler kayıt için gerekli kimlik kopyaları ve vesikalık fotoğraflarını eğitim başlayana kadar idareye saskinbakkal@prontoitaliaedu.com veya 0536 460 75 45 whatsapp destek hattına göndermeleri gerekmektedir.
  7. Hazırlık eğitimlerinde tatil dönemine denk gelen resmi / dini bayramlarda kurs takviminde değişiklik yapılması mümkündür. Herhangi bir değişiklik durumunda öğrenciler kayıt formunda belirttikleri iletişim bilgileri üzerinden haberdar edileceklerdir. İletişim bilgileri değişikliği durumunda güncel bilgilerin kurs idaresi ile paylaşılması gereklidir.
  8. Tüm hazırlık eğitimlerinin Dersleri zoom.us online eğitim platformu üzerinden canlı olarak yapılır. Öğrencilerin online derslere katılım için bilgisayar veya tablet yada telefon ve internet bağlantısı olması gerekir.

Sözleşmeyi okudum ve anladım. Bu formu imzalayarak, şartları aynen kabul ettiğimi beyan ederim. Taraflar arasında anlaşmazlık durumunda istanbul mahkemeleri yetkilidir.