İtalyanca Online Özel Ders

Bire bir Canlı Online İtalyanca Eğitimi

Online İtalyanca bire bir canlı derslerinize size uygun gün ve saatlerde planlayarak  istediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Anadil eğitmeni eşliğinde kişisel hedefleriniz doğrultusunda tercih ettiğini gün ve saatte dersler yapılır. Ders malzemeleri sizinle online paylaşılacaktır Anadil eğitmeni ile bire bir canlı online İtalyanca dil dersleri öğrencinin hedeflerine ve öğrenim biçimine göre tamamen kişisel olarak tasarlanmaktadır. İtalyanca dersler konularında uzman profesyonel İtalyan eğitmenler tarafından verilmektedir. Dersler için sadece Bilgisayar, tablet, telefonla bire bir ders yapabilirsiniz.

Ekonomik İtalyanca Dil Paketleri:

12 saatlik Paket 1500 TL %8 KDV dahil
24 Saatlik Paket 2760 TL %8 KDV dahil
36 Saatlik Paket 3780 TL %8 KDV dahil

2-3 Kişilik Küçük Grup Özel Ders Paketleri

İtalyanca online özel derslerde İsteyen Öğrenciler 2 veya 3 kişilik Küçük gruplarda kendilerinin tercih ettiği gün ve saate italyan öğretmen ile ders yapabilirler bu italyanca mini gruplarda bire bir italyanca özel ders fiyatlarına nazaran daha ekonomiktir. Aşağıdaki listemizden paket ve fiyatları inceleyebilirsiniz.

 2-3 kişilik Küçük gruplar size özel kapalı gruplardır. Farklı katılımcı sayısına göre Güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için:  saskinbakkal@prontoitaliaedu.com adresine mail atabilir veya 0216 355 23 46 nolu numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Özel ders Başvurusu için Lütfen başvuru formunu doldurunuz.

Özel Ders Başvuru Formu

Kredi Kartı ile ödemek için Tıklayınız.

Lütfen Başvuru formunu doldurduktan sonra doldurduğunuz formda belirttiğiniz mail adresini Kontrol ediniz. Danışmanlarımız kısa süre içinde banka bilgisi göndereceklerdir, kredi kartı ile Tüm bankalara 12 taksite kadar taksitlendirme ile ödenme yapmak sitemizi ziyaret ediniz tercih ettiğiniz özel ders paketini seçerek ödemenizi istediğiniz banka kartı ile yapabilirsiniz. Ödeme sonrası uygun gün ve saatlerde dersleriniz programlanarak derslere başlayabilirsiniz.

Online İtalyanca kursu hakkında bilgi almak için:  saskinbakkal@prontoitaliaedu.com adresine mail atabilir veya 0216 355 23 46 ‘den veya 0536 460 75 45 nolu numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.