Online Grup Ders Sözleşmesi

1. Online grup dersi 5 haftadır. 1 Kuru kapsar.  toplam eğitim sistemi 6 kurdan oluşmaktadır.(A1-A2-B1-B2-C1-C2)

2. Eğitim başlamadan ödeme yapılmalıdır, dersler başladıktan sonra ücret iadesi kesinlikle yapılmaz, online grup ders ödemeleri hiçbir şekilde özel derslere çevrilemez.

3. Öğrenci mücbir sebeplerle derslere devam edemeyeceğini idareye yazılı olarak bildirmek koşulu ile, bildirim tarihinden itibaren katılamadığı dersleri bir sene içerisinde açılacak başka bir sınıfta kullanabilir. Sadece öğrencinin kendisi tarafından kullanılabilecek ders hakkını,kurs idaresinden talep edebilir.

4. Açılacak online eğitim sınıflarımızdan herhangi birine yeterli sayıda öğrenci kaydı yapılmadığı takdirde planlanmış kursun açılış tarihini erteleme veya iptal etme hakkı saklıdır.en az 3 kişilik sınıflar eğitimlerine devam edebilirler. Bu durumda öğrenci, tercihine göre kursa başka bir tarihte başlayabilir veya ödenen parası tamamen iade edilir.

5. Dil kursu öğrencinin kayıt olduğu sınıfta öğretmen değişikliği yapma ve gerekli durumlarda dersleri erteleme hakkını saklı tutar. Ertelenen dersler eğitim programı sonuna eklenir dolayısı ile herhangi ders kaybı yasanmaz.sadece kurs bitiş süresi uzar.

6. Kursiyerler kayıt için gerekli kimlik kopyaları ve vesikalık fotoğraflarını eğitim başlayana kadar idareye saskinbakkal@prontoitaliaedu.com veya 0536 460 75 45 whatsapp destek hattına göndermeleri gerekmektedir.

7. Kursların eğitim dönemine denk gelen resmi / dini bayramlarda kurs takviminde değişiklik yapılması mümkündür. Herhangi bir değişiklik durumunda öğrenciler kayıt formunda belirttikleri iletişim bilgileri üzerinden haberdar edileceklerdir. İletişim bilgileri değişikliği durumunda güncel bilgilerin kurs idaresi ile paylaşılması gereklidir.

8. Dersler online platformlar üzerinden canlı olarak yapılır. Öğrencilerin online derslere katılım için bilgisayar  veya tablet yada telefon ve internet bağlantısı olması gerekir.

Sözleşmeyi okudum ve anladım. Bu formu imzalayarak, şartları aynen kabul ettiğimi beyan ederim. Taraflar arasında anlaşmazlık durumunda istanbul mahkemeleri yetkilidir.