Blog

“Hayatım boyunca hep Fashion üzerine bir eğitim yapmak istemişimdir. Sn. Nalan Uysak’a bu isteğimi anlattığımda, kendisi inanılmaz ilgilendi. Çeşitli okul için bilgiler verdi. Saatlerce hiçbir karşılık beklemeden benimle ilgilendi.”

“Hepimizin application formlarını teker teker doldurdu ve inceledi. Gerçekten insan kendini Nalan hanımın ilgisiyle ve o pozitif enerjisiyle çok iyi hissediyor. Nalan Uysak’ı ve Pronto Italia’yı iyi ki bulmuşum ve iyi ki işlemlerimi bu aracı kuruluş tarafından yapmışım.”

“Bence Politecnico Milan çok şanslı ki Türkiye’deki temsilcisi Pronto Italia ve Sn Uysak ailesi. İnanılmaz bilgili, ilgili, iyi kalpli, gençlere her türlü olanağı sağlayabilmek için tüm zamanını bizlerin geleceği için elinden gelenin üstünde çaba sarfeden Nalan UYSAK’a çok çok teşekkürler ederim.”

“Kendisi o kadar sabırlı ve iyi bir insan ki aynı anda hiç birimizin isteklerini ve sorularını geri çevirmeden çok net ve doğru olarak o güzel tebessümünü yüzünden eksiltmeden yardımcı oluyor.”

“Günlerce, haftalarca gece gündüz demeden saatlerce o ve ailesi , personeli bizlere yardımcı olup hiç bir çıkar beklemeden tüm işlemlerimize yardımcı oldular.”

“Bence Türkiye’deki en başarılı danışman kuruluşun Pronto olduğunu söylemek çok doğru olur. Bizler çok şanslıyız ki yanımızda Nalan Uysak ve Pronto Italia var. Herşey için çok teşekkürler Sn Uysak.”

Zekiye Aydemir'in mektubu